Poniedziałek, 20 Maj
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny -

Zemsta niewykorzystanych "setek"

Kilka niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji i "spalony" strzał z 75 minuty sobotniego spotkania zemścił się na ekipie z Wielbarka. W drugiej kolejce warmińsko-mazurskiej okręgówki Omulew podejmowała Ronę Ełk, z którą pomimo wielu starań przegrała 2:1.

• Data:

Pierwsza połowa dla drużyny z Ełku skończyła się jednobramkową przewagą. Omulew, w osobach Łukasza Guta i Krystiana Gąsieckiego nie wykorzystała dwóch stuprocentowych sytuacji, ale przeciwnik takiego błędu nie popełnił i zdołał trafić do bramki wielbarczan tuż przed zejściem na przerwę. Podobnie było w drugiej połowie spotkania, gdzie już na początku Omulew stworzyła sytuację sam na sam, której niestety wykorzystała. Dopiero rzut karny w 53 minucie dał remis. W dalszej części spotkania było dość podobnie: odpowiedź Ełku na 2:1 z 62 minuty, kolejna niewykorzystana sytuacja i strzał na 2:2, który przez sędziego spotkania uznany został jednak za spalony.

Skład: Mateusz Abramczyk, Damian Musioł, Jakub Kostrzewa (78' P. Janowski), Łukasz Gut, Krystian Gąsiewski, Andrzej Bagiński, Miłosz Szczepkowski (55' J. Krupiński>Ambroziak), Konrad Staszewski (63' K. Brodzik), Marek Remiszewski (70' M. Tabaka), Michał Kwiecień, Marcin Gwiazda.

GZPN OMULEW WIELBARK 1:2 UKS RONA 03 EŁK

0:1 - 53' Mateusz Abramczyk

1:1 - 44' Kacper Sylwisty

1:2 - 62' Piotr Lipiński