Sobota, 27 Kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty -

Dwa medale Grzegorza Hajna. Wojownicy z SKKK BEST TEAM w Kołobrzegu (zdjęcia)

Zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate BEST TEAM znowu zaskakują swoją determinacją i talentem. Czteroosobowa drużyna wybrała się do Kołobrzegu, gdzie rozegrana została czwarta edycja turnieju dzieci i młodzieży Karate Kyokushin "Morska Perła 2023".

• Data:

Do rywalizacji stanęło 295 zawodników z 21 ośrodków karate kontaktowego z całej Polski.

Reprezentująca nasz powiat skromna, czteroosobowa drużyna, zdobyła aż pięciu medali. Najlepszy w tym dniu okazał się Grzegorz Hajn, zdobywając pierwsze miejsce w Kumite oraz trzecie w Kata. Pozostali nasi wojownicy wywalczyli: drugie miejsce w Kumite Wiktor Cymerman oraz dwa trzecie - Kasia Młynarczyk i Milena Godlewska również w Kumite.

Dla wielu zawodników turniej w Kołobrzegu był ostatnim startem kontrolnym przed kwietniowymi Mistrzostwami Polski w Limanowej. Teraz trenerzy naniosą drobne korekty w swoim planie treningowym i miejmy nadzieję, że już za dwa tygodnie będziemy mogli cieszyć się z kolejnych tytułów mistrzów Polski, które zdobędą zawodnicy SKKK BEST TEAM.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.