Środa, 25 Kwiecień, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Kobiety Gwardii Szczytno w Grudziądzu

Juniorka Aleksandra Łachacz waga 69 kg została brązową medalistką XVII Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Juniorek w Boksie.

 



Tegoroczna impreza odbyła się w Grudziądzu. W zawodach wzięło udział 128 juniorek i 72 seniorki z 81 klubów. Gwardię Szczytno reprezentowały Aleksandra Łachacz waga 69 kg i Martyna Turowska 54 kg

 

W pierwszym pojedynku po wyrównanej walce Martyna Turowska musiała uznać wyższość zawodniczki z CWZS Zawisza Bydgoszcz Mai Olszewskiej.


- Martyna po dwóch rundach prowadziła jednym punktem – relacjonuje trener Zenon Jagiełło. - Niestety, w pewnym momencie przyspieszyła, zepchnęła Martę do obrony. W ten sposób rywalka zdobyła przewagę i ostatecznie wygrała 4:1.


Aleksandra Łachacz w pierwszym pojedynku trafiła na zawodniczkę z BKS Hetman Białystok Klaudię Potapo. Ola od początku była skoncentrowana i cały czas kontrolowała walkę. Wygrała jednogłośnie na punkty. W następnej walce Aleksandra zmierzyła się z Agatą Szalczyk z BKS Skorpion Szczecin.


- W pierwszej rundzie zaiskrzyło, obie zawodniczki ruszyły na siebie – mówi Jagiełło. - Po długiej serii ciosów Ola mocnym podwójnym prawym trafiła rywalkę. Sędzia zaczął liczyć przeciwniczkę Oli do 8 i wznowił walkę. I znowu mocne ciosy Oli doszły celu. Sędzia znowu liczył przeciwniczkę do 8 i przerwał walkę werdyktem RSC-H.


W trzecim pojedynku Aleksandra trafiła na Natalię Gajewską z Chempiona Wołomim. Walka przez trzy rundy była wojną cios za cios. Sędziowie uznali wyższość przeciwniczki Aleksandry. - Mimo małego niedosytu uważam mistrzostwa za udane – mówi Jagiełlo. - Brązowy medal Oli jest sukcesem.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-04-25 16:10:03

„Siedmiu Wspaniałych" z Katany Szczytno

  • Środa, 2018-04-11 14:18:06

Bus-Kom Szczytno chce sprzedać dworzec

  • Czwartek, 2018-04-05 11:03:33

Kobiety na straży… Wielbarka

  • Środa, 2018-03-28 14:58:47

Szczytno – miasto bez szans?


Komentarze

  • 21-latek z Wielbarka ciężko ranny po wypadku na motocyklu
    Tak kolejny. Nic mnie nie boli. Czułam się trochę bezpieczniej, ale chłopaki już dochodzą do siebie więc nie długo znowu się zacznie szybka jazda.
    Autor: Teresa
    2018-04-25 10:58:34
  • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
    Docenia Państwa poświęcenie i miłość do dzieci
    Autor: Sandra
    2018-04-25 08:50:55
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Zastanawia mnie jedna rzecz. Na jakiej podstawie Redaktor sugeruje w artykule, że może powstać tutaj McDonalds? McDonalds Polska - sama wybiera lokalizacje dla swoich jednostek to po 1, po 2 potrzeba 1.2 MLN zlotych, aby rozpocząć rozmowę o franczyzie tej placówki. Po 3 co najważniejsze - franczyze otrzymuje się, na istniejący już lokal - na okres 20 lat. Niestety, Szczytno nie jest atrakcyjnym rejonem dla tej sieci. Niska ilość mieszkańców oraz grupa wiekowa robi swoje. Bardziej traktują nas jako miejscowość "przelotową". Przykre i smutne. P.S Drodzy mieszkańcy nie nastawiajcie się na McDonalda czy KFC. Lepiej otwórzmy fabrykę paneli fotowoltaicznych - będą miejsca pracy, będą odnawialne źródła energii w Szczytnie,
    Autor: Ksawery
    2018-04-24 12:59:10
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Utrzymają się na luzie, wiem bo sam pracuję w jednym ze sklepów odzieżowych w Szczytnie. Nawet sobie nie wyobrażacie ile ludzie potrafią wydać kasy na ubrania, i to w Szczytnie.
    Autor: Wiem
    2018-04-24 12:35:10
  • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
    Do "Helena Modrejewska" Nie rozumiem Twojej zazdrości. Masakra kobieto. Ktoś pomaga dzieciom, a ty piszesz takie rzeczy? Obrzydliwa zazdrość
    Autor: Obserwator
    2018-04-23 19:44:17
  • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
    Takie świętoszkowate a na dzieciach kokosy zbijają
    Autor: Helena Modrejewska
    2018-04-23 19:28:43
  • Szczytno – miasto bez szans?
    jaki burmistrz takie miasto
    Autor: danuta
    2018-04-23 15:20:02
  • PIERWSZA PRZYSIĘGA TERYTORIALSÓW Z WARMII I MAZUR
    Czemu nic nie wspomnieliście o dwóch żołnierzach wyróżnionych przez ministra z naszego miasta?????
    Autor: Szymon Si
    2018-04-23 10:33:08
  • Trzy osoby ciężko ranne, audi uderzyło w drzewo
    Naprawde przez tego chlopaka strach dzieci samych do szkoły puszczac bo jak wariat jeździ a rodzice jego chyba udaja że nie wiedzą powinien już dawno mieć uprawnienia do jazdy zabrane a tatuś niech oczy wkoncu przetrze!!!!!
    Autor: Ja
    2018-04-22 22:39:49
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
    Autor: tak się pytam
    2018-04-22 17:58:07